Hijyenik Köpük Sistemleri

AUTOTECH hijyenik köpük, içeriğinin yanısıra makinasında kullanılan teknoloji ile de ön plana çıkmaktadır.

AUTOTECH makinasında kullanılmış olan Polijen kaplama teknolojisi, temizlik ve hijyeni çok daha kapsamlı bir şekilde müşterilerinize sağlamaktadır. Makinanızın basma kolunda kullanılmış olan Polijen teknolojisi müşterilerinizin elindeki mikropları anında öldürmektedir. Böylece kontaminasyon kaynağında temizlenmekte, bakteriler kişiden kişiye makine aracılığıyla geçmemektedir.

Patentli Polijen teknolojisinde, gümüşün bakterilerin üremelerini engelleyici etkisinden yararlanılmaktadır. Polijen kullanılarak üretilmiş AUTOTECH makinasında gümüş iyonları düzenli olarak ürünün yüzeyine gelerek, yüzeyde var olan bakterilerin üremesini engellemektedir. Bu sayede yüzeyde bakteriler barınamamakta ve bir önceki kullanıcıdan bir sonraki kullanıcıya hastalıkların bulaşması engellenmektedir. Bu etki haftanın 7 günü 24 saat boyunca devam etmekte, böylece bakteriler hiçbir zaman yüzeyde çoğalma fırsatı bulamamaktadır. Polijen teknolojisi, AUTOTECH makinasında e.koli, MRSA gibi bakterilerin yanı sıra mantar ve küflerin de üremesini engellemektedir. Ayrıca testler göstermiştir ki, amino grup biçim verme bileşik teknolojilerinden imal edildiği takdirde, SARS Co H5N1 ve H1N1 (KUŞ GİRİBİ+DOMUZ GRİBİ) virüsüne karşı bile etkili olduğunu ispatlamıştır. Makinanın bu özelliği ise aşağıdaki kurumların bağımsız olarak yürüttükleri testler sonucunda kanıtlanmıştır:

-The Medical Institute of Microbiology, University of Milan, Italy
-The Virology Institute, University of Catania, Italy
-The Swedish Institute for Food and Biotechnology (SIK), Gothenburg, Sweden
-LawLabs, Birmingham, UK -IMSL, Berkshire, UK
-Institute of Microbiology and Epidemiology, Military Academy of Medical Science, Beijing, China

 

 

 

Ürün Bilgisi

AUTOTECH Hijyenik Köpük Sistem Likiti, içerdiği temiz ve hafif bir koku sayesinde tuvaletlerinin her noktasının temiz olduğu imajının müşterilerde oturmasına katkıda bulunacaktır.


AUTOTECH Hijyenik Köpük, formülasyonunda kullanılan ve E.koli, MRSA gibi bakteri ve mantarlara karşı etkinliği kanıtlanmış olan aktif bileşen sayesinde görünen kirleri temizlemesi yanında görünmeyen bakterileri de yok eder. Bu sayede bakterilerin bulaşabileceği her noktayı temizleme ve aynı zamanda hijyen sağlama imkanı sağlar. Tuvaletlerin sadece temizliğini sağlamakla kalmaz aynı zamanda müşterilere en yüksek standartta hijyen de sağlamaya yardımcı olur.


AUTOTECH Hijyenik Köpük kâğıt üzerinde yavaşça emilmesinin yanında, kullanıldığı yüzeylerde çok çabuk kurumaktadır ( 1saniye ). Böylece kullanıcı ürünü uyguladıktan hemen sonra tuvaleti kullanabilmektedir.


AUTOTECH Hijyenik Köpüğün montaj kolaylığı kullanım alanlarının yaygınlığı sağlar. Tuvaletlerde sadece klozetlerde değil, sifon ve kapı kolları gibi diğer tüm kontaminasyon noktalarında da kullanılabilir. Bu sayede tuvaletlerde en yüksek hijyen standardı sağlanmış olur.

AUTOTECH Hijyenik Köpük diğer ürünlerin neden olduğu kâğıt ve naylon poşet karmaşasına son verir. Bu sayede sadece ziyaretçilere değil aynı zamanda işletme sahiplerine de kullanım kolaylığı sağlar. Kolay montaj yapılabilmesi ve montaj sonrası bakım istememesiyle de sizlere sağladığı kullanım kolaylığını arttırmaktadır.


Her AUTOTECH Hijyenik Köpük Kartuşu patentli bir teknoloji olan Clean & Clic ağızlık ile birlikte gelmektedir. Clean & Clic’ in içerdiği tek yönlü valf sayesinde dışarıdan torbanın içerisine bakteriler girememektedir. Tek yönlü valf ile damlama ve tıkanma gibi rahatsız edici durumlar oluşmamaktadır.

Müşterileriniz AUTOTECH Hijyenik Köpüğü basitçe tuvalet kâğıdına alıp temas edecekleri alanları kişisel olarak temizleyebilecek ve mikroplardan arındırabileceklerdir. Bu sayede müşterileriniz temizlik ve hijyeni sadece klozetlerde değil istedikleri her noktada sağlamış olacaklardır. Hijyeni kendisi sağlayan müşteriler diğer ürünlere kıyasla işletmeye karşı çok daha fazla güven duyacaklardır.

Kullanım Alanları
 • Birden fazla kişinin kullandığı tüm tuvaletler
 • Ortak  Kullanım Alanları
 • Holdingler
 • Ofisler
 • Restaurantlar
 • Oteller
 • Hastaneler ( Özellikle Yoğun Bakımlar, Ameliyathaneler, Ağız Diş Sağlığı Merkezleri, Acil Servis )
 • Alışveriş Merkezleri ( AVM )
 • Akaryakıt İstasyonları
 • Kuaför ve Güzellik Merkezleri
 • Doktor Muayenehaneleri
 • Kreş ve Anaokulları
 • Konaklama ve Sosyal Tesisler
 • Havaalanları, Havalimanları 
 • Şehirlerarası Otobüs İşletmeleri ( Otogar )
 • Tren İstasyonları
 • Sinema Salonları

Teknik Özellikleri

ÖLÇÜLERİ  : 193mm yükseklik  x 136mm genişlik  x 121mm derinlikten oluşmaktadır.
POLYGIENE KAPLAMALI BASMA ÜNİTESİ ile Hijyenik Dokunuş sağlar.
5 Yıl GARANTİ.

Likit Bilgileri:

400 ml ile 1.000 Basım Elde edilir.
Clean & Clic Patentli Tek Yönlü Valf teknolojisi ile bakterilerin içeri girişi engellenir.