Sık Sorulan Sorular

Gerçekten Amerika’da yapılmış araştırmanın sonuçları mı bunlar?
Evet. Araştırmaya göre insanların %87’si tuvalet temizliğine önem veriyor. Yine insanların %93’ü tuvalet temizliğinin işletmenin diğer tüm bölümlerinin (mutfak, bar, vs…) temizliğinin de en büyük göstergesi olduğunu düşünüyor (“Tuvaletleri bile bu kadar temiz ise mutfağı mutlaka temizdir” düşüncesi hakim). Ayrıca yine bu insanlar masa, vb.. göz önünde olan yerlerin temizliğinin işletmenin temizliğini yansıtmadığını, çünkü her işletmenin bu tip yerleri mutlaka temizlediğini belirtiyorlar. Zaten işletmenin müşterisine verdiği önemi gösterebileceği alanlardan bir tanesi de temizlik değimlidir?

İşletmemizin tuvaletleri zaten yeterince temiz. Neden böyle bir teknolojiye ihtiyacımız olsun ki?
Yapılan araştırma göstermiştir ki en sık temizlenen otel tuvaletleri bile ortalama 60 dakikada bir temizlenmektedir. Halbuki tuvaletin kullanım sıklığı, yoğunluğa göre değişmekle birlikte, ortalama 5 dakikadır. Autotech ile tuvaletleriniz 24 saat sürekli olarak kendi kendine temizlenecek ve hijyenize olacaktır. Bu sayede müşterilerinizin tamamı tuvaletlerinizi her zaman yeni temizlenmiş halleri ile kullanabileceklerdir. Üstelik temizliğinizi CE sertifikası ile garantileyerek AB standartlarını müşterilerinize sunma şansınızda olacaktır.
Autotech size ayrıca; mevcut temizlik malzemelerinin sağlayamayacağı derinlemesine temizliği sağlar ve borularınızda ki birken üriner kalıntıları, bakteri ve mikroorganizmaları temiziler. Bu sayede hem koku problemini kaynağından çözer, hem de çözümün kalıcı olmasını sağlar. Ayrıca borularınızdaki üriner kalıntıların temizlenmesiyle muhtemel tıkanıklıklar da ortadan kalkar.
Hizmet sektöründe farklılaşmak başarının ilk anahtarıdır. Farklılaşmak ise ancak küçük detaylarla mümkün olabiliyor. Autotech sağlayacağı tüm diğer avantajların yanı sıra, koyacağımız son model teknoloji ile 24 saat sürekli temizlik sağladığınızı gösteren plaka ve makinenizin modern görünümü ile işletmenizin birinci sınıf görüntüsünü destekleyerek müşterilerinizin nezdinde sizi farklılaştıracaktır.

Bütün bunların hepsini sadece bir tek malzeme ile mi sağlıyorsunuz?
Evet. Zaten Autotech'in en son yaratıcı teknoloji olarak nitelendirilmesinin temelinde de bu mantık yatıyor. Artık derinlemesine temizlik, hijyen, güzel koku ve modern imaja tek bir malzeme ile ulaşmak mümkün.

Hepsi iyi güzel de servisinizi her ay aksatmadan sağlayabilecek misiniz?
Tabii ki. Zaten tüm örgütlenmemizi buna göre tamamlamış durumdayız. Çalıştığımız tüm müşterilerimiz servisimizden son derece memnundurlar. Dilerseniz ayrıntıları referanslar bölümünden de inceleyebilirsiniz.
Teknik servisimiz her ayın 29. günü sizi arayarak, geleceğini haber verir. Deneyimli teknik servisimiz, gelip makinenizin içindeki likidi, fitili ve gerekirse pili değiştirir.

Servisinizi ne kadar süreyle vermeye devam edeceksiniz? Bir sene sonra servis sağlamaya devam edeceğinizden nasıl emin olabilirim?
Referanslarımız, bize duyulan güvenin en önemli göstergesidir. Autotech markası dışında da   şirketimiz 12 yıldır farklı sektörlerde faaliyet gösteren köklü bir şirkettir. Hatta isterseniz size en az  3 sene boyunca servis sağlayacağımızı garanti edecek bir anlaşmayı da imzalayabiliriz.

Makine bozulur veya likitlerde bir sorun olursa ne olacak?
Makine veya likit ile ilgili herhangi sorununda bizi haberdar etmeniz yeterli olacaktır. Teknik  elamanlarımız derhal gelip, sorununuzu çözecektir. Gerekirse makineniz ve/veya likidiniz ücretsiz olarak anında değiştirilecektir.

Makineyi veya likidi takarken tuvalete zarar veriyor musunuz? Verirseniz ne olacak?
Makine ve likidin takılması son derece kolaydır. Elemanlarımız konularında son derece uzmandırlar. Yine de montaj esnasında her hangi bir zarar verilmesi durumunda firmamız söz konusu zararın tamamını tarafınıza ödeyecektir.

Makine nasıl takılıyor? Boruları delecek misiniz? Sistem nasıl işliyor?
Makinenizin montajı son derece kolaydır. Sadece rezervuar kısmına ince bir boru sarkıtılacaktır. Diğer ucu makineye bağlı olacak olan borudan belirli periyotlarla rezervuara likit  verilecektir. Sistemin pisuarda kullanılması durumunda boruda ince bir delik açılması gerekebilir. Makineyi kullanmaktan vazgeçmeniz durumunda ise borunuzdaki delik tamamen kapatılacaktır. Su ana kadar çalıştığımız hiçbir noktada böyle bir problem ile karşılaşılmamıştır.

Makine nasıl çalışıyor? Pil gerekli mi?
Makineniz 2 adet pille çalışmaktadır. Piller tarafımızdan ücretsiz olarak temin edilmektedir. Piller gerektiği takdirde firmamız tarafından ücretsiz olarak değiştirilmektedir.

Likidiniz borulara zarar verecek mi?
Kesinlikle hayır. Çünkü likitlerimizin içerisinde borulara zarar verebilecek asit veya benzeri maddeler kesinlikle bulunmamaktadır. Likit içeriğimiz sabun bazlı temizleyiciler ve üriner artıkları temizleyen dost bakterilerden oluşmaktadır.
Dost bakteriler, adından da anlaşılacağı üzere, insanlara zararlı olabilecek bakteriler değildirler.

Makine ve likidi satın almak istiyorum. Servis olarak satmanız şart mı?
Firma olarak hedefimiz dünya standartlarında hizmet vererek, işletmenizin temizliğini mükemmele taşırken üzerinizdeki iş yükünü hafifletmektir. Bu nedenle çalışma prensibimizi mal satmak ve sonrasında çıkabilecek aksiliklerle işletmenizi baş başa bırakmak yerine, sürekli ve düzenli bir servis sağlamak ve her türlü terslikte yanınızda olmak üzerine kurduk. Makinemizi tuvaletinize taktığımız andan itibaren, tuvalet temizliğinizden biz sorumluyuz ve bunu servisimiz ile desteklemeliyiz diye düşünüyoruz. Ayrıca pil bitmesi ve fitilinin değiştirilmeden kullanılması gibi aksaklıkların önüne geçilmesi de bizim için son derece önemlidir.

Makine bizim mi olacak?
Biz hizmet sağlayan bir firmayız, sadece likit veya sadece makine temini yapmıyoruz. Zaten likitler olmadan makinelerin, makineler olmadan da likitlerin tek başına bir anlamı yok ve likitlerimiz makinelerimize özel üretilmektedir.